Ogólne

Dzień kawy w Olsztynie – 2019

Dzień kawy w Olsztynie! W niedzielę (29 września)  – z tej okazji zebraliśmy dla Was promocje związane z tym dniem.

Napisaliśmy do olsztyńskich kawiarni, jak świętują. To fajna okazja, żeby się pokazać i zarazić innych miłością do kawy (i nie tylko, przecież nasze knajpki słyną z lodów czy ciast). Dlatego obserwujemy i zbieramy w jednym miejscu ich propozycje. Lista będzie aktualizowana 🙂

Dzień kawy 2019 w Olsztynie

Kofikada

Kofikada zaprasza na cały dzień świętowania. Postanowili obchodzić go w rytmie disco z lat 80-tych. W planach m.in konkursy, quizy, cuppingi. Wstęp wolny.

==> Szczegóły w wydarzeniu na Facebooku Kofikady

Coffee Station

Coffee Station też świętuje na bogato. Kawiarnia zaprasza do degustacji kaw z dwóch rożnych regionów świata. W planach także kawowy konkurs. Do tego promocja: ZESTAW kawa + ciasto z kawą z 25% RABATEM.

==> Szczegóły w wydarzeniu na Facebooku Coffee Station

Słodycz tej krainy

Słodycz tej Krainy przygotowała z okazji święta kawy promocję 10% na wszystkie kawy dla osób, które skomentują post, który pojawi się w niedziele na Facebooku kawiarni. Bądźcie czujni 🙂

House Cafe Olsztyn

W House Cafe w niedzielę czeka na Was espresso za złotówkę! To nie wszystko, bo przez cały dzień obowiązuje promocja -30% na wszystkie kawy ziarniste od Palarni Kawy Lani Coffee. Dodajmy, że to palarnia z Morąga.

Slow Coffee

Zdjęcie na Dzień Kawy - archiwum Slow Coffee

W Slow Coffee tego dnia -20% na kawy parzone metodami alternatywnymi (Chemex, drip)

Kawa

W niedzielę w Kawie będzie 20% na całe menu, od rogala po zestawy!