Ogólne

Kulinarne podsumowanie roku 2018!

Rok 2018 już prawie za nami. Wbrew pozorom w świecie gastronomicznym działo się bardzo wiele. Dlatego zapraszamy Was do zrobienia wspólnego kulinarnego podsumowania roku.

Pomyśleliśmy, że pierwsze takie podsumowanie kulinarne dla Olsztyna warto zrobić w większym gronie. Dlatego zaprosiliśmy do niego Karolinę z bloga Co Pysznego?, Nataszą z bloga Sajkofanka Smaku i oczywiście Was – klientów i miłośników jedzenia.

Chcieliśmy w tym podsumowaniu wybrać najważniejsze rzeczy z tego, co się działo. Postanowiliśmy zrobić to w następującej formie. Najpierw ja, Karolina i Natasza wybraliśmy naszym zdaniem najważniejsze osoby, wydarzenia, miejsca. W każdej kategorii mogło się znaleźć maksymalnie 6 naszych propozycji. Są one oczywiście bardzo subiektywne, w niektórych z nich braliśmy udział, niektóre obserwowaliśmy z daleka. Naszym zdaniem to właśnie te propozycje zasługują na wyróżnienie.

Drugi etap jest jednak ważniejszy i zależy głównie od Was. Zachęcamy Was do udzielenia głosów w ankiecie. Prosimy, abyście w każdej kategorii wybrali jedną odpowiedź. Możecie też napisać swoją propozycję, ale uwaga – weźmiemy pod uwagę tylko te, które będą uzasadnione :). To Wy tak naprawdę wyróżnicie to, co w olsztyńskich kulinariach najlepsze!

Wasze głosy zbieramy do 31 grudnia do godziny 23:59 🙂

Kulinarne podsumowanie roku – ankieta