Gastronomiczne ciekawostki o Olsztynie

Lago współpracuje z blogerkami na rzecz schroniska

Krem z białych warzyw z pianką jeżynową i orzechami, aglio olio grzybowe z suszonymi pomidorami i mus z palonej białej czekolady z gruszką w winie, sosem wiśniowym i ziemią czekoladową. Te dania znalazły się w specjalnej blogerskiej wkładce w Restauracji Lago. Ale to nie koniec ciekawych wieści!

Lago już jakiś czas temu chwaliło się współpracą z olsztyńskimi blogerkami kulinarnymi. Efektem tej współpracy była specjalna weekendowa wkładka. Akcja widocznie się spodobała i teraz postanowiono ją kontynuować, ale trochę szerzej!

Od dziś, przez cały sezon jesienno-zimowy obowiązywać będzie wkładka z propozycjami dań autorstwa grupy zaprzyjaźnionych blogerek przeniesionych na talerze rękami naszych kucharzy.

Trzy złote ze sprzedaży każdego z owych trzech dań na zakończenie miesiąca przekazywać będziemy na konto Schronisko dla Zwierząt w Olsztynie

Nieźle, co? 🙂 Nam się pomysł bardzo podoba. Fajnie też zobaczyć, że restauracja otwiera się na blogerów i ciekawe akcje.

No i… blogerki, które brały udział w przygotowaniu wkładki: Sajkofanka Smaku, Kuchnia w piksele, Kuchnia psychola, Co Pysznego?, Nie-Leniwa PANI DOMU, Wake me Food, Kocham Smaki.