Ogólne

Najładniejsze profile na Instagramie – Kulinarny Olsztyn

Instagram to jedno z tych miejsc, w których restauracje i kawiarnie mogą pokazać się z naprawdę dobrej strony. Ładne zdjęcia dań, ciekawie zaprezentowane wnętrzna i od razu jesteśmy oczarowani miejscem. Czasami wystarczy ciekawy pomysł, inne podejście, żeby zaciekawić potencjalnych klientów. Przyjrzeliśmy się olsztyńskim profilom na Instagramie i wybraliśmy te, które NAM podobają się najbardziej.

Najładniejsze profile na Instagramie – Kulinarny Olsztyn

Tu małe info dodatkowe. Finalnie na liście znalazły się także profile związane szeroko z Kulinarnym Olsztynem – nie tylko restauracje czy kawiarnie, ale także zdjęcia fotografów czy lokalnych producentów.

Kolejność nie ma żadnego znaczenia – to nie ranking.

Chenek_bo

Zdjęcia chleba to niby nic nadzwyczajnego, ale jeśli do pieczenia podchodzi się z taką pasją, to i zdjęcia tym przesiąkają. Przed pieczeniem, po pieczeniu, na kuchennym blacie, ale i w górach. Jeśli lubicie chleby i bułki, to przeglądając zdjęcia na tym profilu, na pewno pocieknie Wam ślinka!

Miejska Beach Bar

Patrzę na ich zdjęcia i od razu czuję klimat relaksu nad jeziorem. To jeden z tych profili, który dba o to, żeby Insta był spójny. I za to uznanie!

Rolki Olsztyn

Jak pomyśleliśmy o fajnych Insta związanych z Kulinarnym Olsztynem to od razu wpadły nam do głowy Rolki. Od początku dbają o to, żeby kolorystyka profilu, to co pokazują były spójne i ciekawe. Prostota, jasne kolory, ale i sposób pokazywania nie tylko samych rolek, ale też kamienicy sprawiły, że na ich zdjęcia patrzy się z przyjemnością.

LuLu Olsztyn

Na wstępie trzeba przyznać – LuLu ma łatwiej. No bo hej, kto nie lubi oglądać zdjęć tortów i smakołyków. A jej desery są po prostu fotogeniczne.

Browar Kormoran

To trzeba Browarowi przyznać – nie tylko robią dobre produkty i dbają o spójność w ofercie, ale też robią to na Instagramie. Co prawda, często mamy tam do czynienia z grafikami ze zdjęciami piw, ale widać tam strategię i sporo nawiązań do Warmii.

Miejsca, które zasługują na wyróżnienie:

Restauracje: Restauracja Przystań, Restauracja Korner

Kawiarnie: House Cafe Olsztyn (ich zdjęcia na Insta idealnie odzwierciedlają przytulność kawiarni), Coffee Station (pozytywne emocje, sympatyczna atmosfera i ich oferta. To widać na zdjęciach), Kofikada (ciasta, ludzie i kawa to silne mocne strony Kofikady i ich Insta), Kawiarnia Olsztyn Kocha Koty (no dobra, mają koty na Insta!)

Ludzie: Good Lookin Food (fantastyczne zdjęcia dań, które możecie czasem zobaczyć na stronach i social media restauracji), Tasty photos by Natasza (Natasza jest znana ze swojej działalności blogowej, ale robi też świetne zdjęcia jedzenia), Warmińskie Specjały (dużo mięsa, ale najlepsze zdjęcia to te, gdy pokazywane są ich produkty w konkretnych daniach)

***

Polecamy Wam także nasz Instagram. Nie jest, co prawda taki ładny jak wyżej wspomniane profile, ale staramy się na bieżąco także tam informować o tym, co w Kulinarnym Olsztynie się dzieje. Znajdziecie nas tutaj: https://www.instagram.com/kulinarnyolsztyn